• UN EQUIP MOLT UNIT I MOTIVAT

    Compartim el mateix objectiu: buscar la millor qualitat possible de manera sostenible. Ens estimula millorar, participar en la presa de decisions i estar en contínua formació.

PRESIDÈNCIA

Maria Antonia Oliver-Ribas

Presidenta i actual propietària del celler, Maria Antonia és l'Alma mater del celler i sempre està disposada guiar i orientar a l'equip.

DIRECCIÓ TÈCNICA / ENOLOGIA

Araceli i Javier Servera Ribas

Els enòlegs Araceli i Javier són la desena generació de la família dedicada a l'elaboració de vins. Complementaris i perfeccionistes, sempre cerquen la possibilitat de millorar.

 

araceli@bodegaribas.com    javier@bodegaribas.com

CELLER

Toni A. Miquel Garau

El nostre cap de celler forma part de l'equip des de la seva adolescència, i coneix tots els possibles reptes d'un celler.

 

toni@bodegaribas.com

VITICULTURA

Toni Colom Cifre

Llicenciat en vitivinicultura, Toni va créixer entre les vinyes on el seu pare, l’Amo en Joan, li va transmetre la seva passió per la terra i el bon vi.

 

tonicolom@bodegaribas.com

RECERCA I DESENVOLUPAMENT

Belén Padilla Perellón

Enginyera Agrònoma nascuda a Mendoza (Argentina). Tenaç i diligent, s'ocupa del departament d'I+D, centrat en viticultura de mesurament i en assajos per a optimitzar el maneig dels recursos naturals.

 

belen@bodegaribas.com

LABORATORI

Marta Colom Frontera

Entusiasta i organitzada, Marta és l'encargada de analizar el raïm i els vins per a garantir la qualitat dels processos.

 

marta@bodegaribas.com

ADMINISTRACIÓ

Apolonia Colom Cifre i Javier Servera Ribas

Filla de l’Amo en Joan, Polita va néixer al celler i és responsable del departament d'administració i recursos humans juntament amb en Javier, qui és a més director financer del celler.

 

polita@bodegaribas.com

COMUNICACIÓ

Sylvia Ottmann

Francoalemanya i mallorquina, la nostra directora de comunicació és la veu del celler en els mitjans i xarxes socials. Sylvia també és coordinadora de la comissió de RSC del celler.

 

sylvia@bodegaribas.com

DEPARTAMENT COMERCIAL / EXPORTACIÓ

Ellen Beltrán Tomberg i Araceli Servera Ribas

Mallorquina i holandesa, Ellen s'encarrega de les relacions internacionals juntament amb n’Araceli, perquè els nostres vins puguin trobar-se a més d'una dotzena de països.

 

pedidos@bodegaribas.com   ellen@bodegaribas.com

VISITES

Ellen Beltrán Tomberg i Sylvia Ottmann

Les nostres sommeliers dirigeixen el departament de visites i s'encarreguen del benestar dels nostres clients, als quals poden atendre en sis idiomes.

 

visitas@bodegaribas.com

APUNTEU-VOS PER A ESTAR INFORMAT DELS NOSTRES NOUS PRODUCTES I ESDEVENIMENTS